Skip to content
+31 (0) 499 366 366 info@bestcon.nl

Hof van Holland, vlek 8

127 appartementen en vier stadswoningen

Beschrijving:

In Lent werkt Bestcon aan Hof van Holland, vlek 8. Dit HSA-project maakt onderdeel uit van het woningconcept van Heijmans. Binnen dit project is gekozen voor de corridorvariant.

De circa 60 meter hoge toren bestaat uit 127 appartementen en vier stadswoningen. Daarnaast biedt het gebouw ruimte aan een commerciële functie en een fietsenstalling. Met zijn hoogte en omvang vormt het woongebouw een markant onderdeel van Hof van Holland.

Bestcon verzorgt de productie en montage van het prefab casco. Bijzonder binnen de uitvoering zijn de 36 balkons. Deze worden met behulp van het Schöck IDock systeem tijdens de montage aan het casco bevestigd. Dit vraagt om nauwkeurige maatvoering en een goede afstemming tussen engineering, productie en montage.

Met een doordachte prefab aanpak draagt Bestcon bij aan een efficiënt bouwproces en een kwalitatief hoogwaardig woongebouw in Lent.

Locatie:
Lent Nijmegen
Opdrachtgever:
Heijmans
Architect:
Diederendirrix
Constructeur:
VeriCon
Constructeur prefab:
VeriCon
Categorie:
1
Bouwjaar:
2026
Hof-van-Holland-Beeld-2

Bekijk ook:

Centrumlijn Zuid Veld 1
Back To Top